.

BIO

Tommek:
 
Tomáš´´Tommek´´Dědek

Borkass:
Libor´´Borkass´´Hybner. Narozen 13.7.1990 v FDL Hospital.  Borkass je na scéně nejdéle.. Dříve RAPoval za skupinu FreeCrew, ve které byl společně se svím bratrem Thomasem.. Ale byli to ještě malý kluci, tak jim to moc dlouho nevydrželo, teď, když Borkass poznal mě, tak se opět dostal na scénu..

MC Maya:
 
Mario´´MC Maya´´Hájek

P.O.Five.S aka Lauser:

 
Lukáš´´Lauser, P.O.Five.S.´´Sommer
. Narozen 11.2.1994 v FDL Hospital.. K RAPu se dostal na přelomu roku 2004 a 2005. Dřív jen psal texty, protože se od něj odstěhoval jeho táta, nahrával tracky jako třeba Krutý Mladí.. V roce 2007 se připojil k RAPové skupině PTR Tribute se kterou nenahrál ani track a byl pryč.. Rok potom (2008) založil crew BeTleM společně se Streetem a oH-Noem.. Oni dva nebyli dost dobrý, tak odešli a Lauser se dal dohromady s Dodgemanem.. S nim nahrál album Crew Plná Snů, které nebylo úspěšné.. Tak se Lauser vydal na sólovou cestu.. V roce 2009 nahrál společně s Riccem track s názvem Peníze V Životě, ketrý byl velmi úspěšný.. No a pak přišla FreeCrew (Lauser, Tommek a MC Timm). Zdálo se, že Lauser všechno zvládá, ale ne.. Odešel od FC a zase rozej sólo.. Pak ho přestal zajímat i RAP, kvůli kritice, kterou slýchal, tak začal dělat beaty pod pseudonymem P.O.Five.S a stal se Frýdlantským producentem :)

MC Timm:
 
Tomáš´´MC Timm´´Kinský


Omlouvám se za neúplnost této rubriky. BIO sem dodám později.. až zachytim všechny MC´z, takže je sem budu vkládat postupně..  Díky za pochopení.. Peace, P.O.Five.S aka Lauser